ONHOST prinesie nový dizajn a nové zmeny

Prešlo už niekoľko mesiacov odkedy sa o ONHOST niekto staral.
V tomto článku budem maximálne úprimný, pretože si myslím, že úprimnosť je tá správna cesta k zákazníkom. Žiaľ povedzme si pravdu, štart nového systému nebol práve najlepší. Avšak nevzdávali sme sa a pracovali sme na tom. Čo sa však stalo? Prečo ONHOST upadol? Na všetky otázky vám samozrejme rád odpoviem :)

Hlavný problém bol ten, že sme museli odísť do zahraničia a prakticky sa nemal o chod hostingu kto starať.
V polovici roku 2016 sme postupne prestali komunikovať. Postupom času sme prestali "žiť" aj na našom live chate. Tento rok 2016 bol naozaj zlomový čo sa týka ďalšieho vývoju hostingu.

Oživenie prišlo v Júni 2017. Znovu sme spustili všetky naše služby, technickú podporu a live chat. Začali sme získavať zákazníkov a servery nám rástli jedna radosť. Avšak toto trvalo len necelé tri mesiace pretože koncom roku 2017 nastali personálne zmeny a o chod ONHOSTu sa nemal kto starať. Dnešným dňom dostal ONHOST do rúk nový majiteľ a komplet nové vedenie čo sa týka technickej podpory atď. Samozrejme zmenou prešiel aj hardware. Môžete sa tešiť na novú podporu, ktorá bude dostupná na online chate, na fóre a taktiež na maili. Žiaľ nemôžem zmeniť to, čo bolo ale môžem zmeniť to, čo bude. Mňa osobne mrzí ako dopadol onhost ale budem sa usilovať o to aby už nikdy takto neskončil. Týmto dňom začíname pracovať na novom onhoste a verte mi, máte sa na čo tešiť! 

Čo všetko môžeš očakávať?

- Nové herné servery zatiaľ máme v pláne pridať rust,samp,mta a ak sa podarí spustíme aj teamspeak3

- Nové služby plánujeme pridať postupom času VPS - virtuálne servery, hlstatsx...

- Zmena komplet celého dizajnu administrácie bude prehľadnejšia a bude obsahovať viac funkcii (aktuálne na tom pracujeme)

- Nové fórum už vlastne aj je. Upravujeme na ňom ešte posledné detaily a o pár dní ide do sveta :)

- Podpora od dnešného dňa nás môžete pokojne kontaktovať mailom na info@onhost.eu (samozrejme po spustení novej verzie administrácie prejdeme aj na live chat, prípadne zvažujeme tiket systém 

Môžem zatiaľ využívať onhost?

 Samozrejme. Aktuálne sme spustili všetky naše služby. Popri vývoji nového dizajnu si môžete pokojne vytvoriť svoj nový server a po spustení novej administrácie bude tento server funkčný aj tam. Čo sa týka technickej podpory tak spustíme o pár dní naše fórum. Na emailovej adrese info@onhost.eu sme neustále takže ak budete mať akýkoľvek problém alebo dotaz neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vás a na náš spoločný nový začiatok.

Ukážka nového fóra:

Komentáre (1)

Profil picture - Asus
Asus
03:15 | 31.07.2018

Tiket systém podle mého je nejlepším způsobem, jak řešit problémy.