ONHOST rozdáva bezplatné servery pre zakazníkov

ONHOST reunion prichádza s veľkým štýlom - bezplatné servery pre zakazníkov!

Dlhšiu dobu sme uvažovali akým štýlom sa chceme uberať, čo vlastne chceme dosiahnúť a ako to chceme dosiahnúť. Nakúpili sme nový hardvér, zlepšili infraštruktúru, prepísali staré riadky kódu a získali znova chuť a motiváciu rozbehnúť kvalitný gamehosting za skvelé ceny.

Pretože máme tuto komunitu radi, rozhodli sme sa o opätovný vstup na Slovenský a Český trh cez akciu bezplatných serverov POZOR! Akcia je limitovaná, a tak nepremeškajte správnu chvíľu a chyť si svoj server od ONHOSTu.

Momentálne ponúkame servery pre jednu z najpopulárnejších hier súčasnosti - Counter Strike Global Offensive. Spoločne s CSGO máme pre vás pripravené CS 1.6, CS:Source, Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Garry's mod a GTA: San Andreas servery. Pre milovníkov stavebnicovej hry Minecraft sú taktiež pripravené voľné servery, len si ich stačí odchytiť medzi prvými.

Bezplatný server je plnohodnotým produktom avšak bez technickej podpory ONHOSTu. K serveru je prístup do administrácie, FTP a k databáze. Samozrejmosťou sú aj zálohy. Môžete si inštalovať vlastné moduly, server modifikovať podľa vlastného uváženia v rámci V.O.P. ONHOSTu a pravidiel pre poskytovanie bezplatného servera.

Bezplatné servery sa budú rozdávať každý deň na Facebooku. Každý jedeň deň vyžrebujeme 1 výhercu, ktorý od nás získa ľubovoľný server na 1 mesiac úplne zadarmo. Sledujte našu Facebookovú stránku a dozviete sa viac.Komentáre (3)

Profil picture - razikcz
razikcz
19:10 | 03.11.2017

tady není zkušební server třeba na 2dny??

Profil picture - Rescool
Rescool
21:34 | 17.11.2017

kde máte servery ?

Profil picture - admin
admin
01:40 | 04.11.2017

Ahoj, napíš nám na ahoj@onhost.eu a server ti dám na testovanie!