ONHOST.eu hlási návrat na scénu!

Vaša obľúbená spoločnosť ONHOST.eu sa po krátkej pauze opäť vracia na scénu medzi poskytovateľov herných serverov a služieb. Začíname znova prebúdzať naše servery a pripravujeme ich na poriadnu záťaž. V našich silách je zabezpečiť ich bezproblémový a plynulý chod.

Momentálne je možne zakúpiť si herný server pre hry Counter Strike: Global Offensive, Counter-Strike 1.6, Team Fortress 2, Garry's Mod, Left 4 Dead 2, GTA:San AndreasMinecraft. Platiť je možné prevodom na účet, SMS platbami a taktiež aj kreditnou kartou cez PayPal.

Servery je možné aj naďalej ovládať tak, ako ste boli zvyknutí, a teda prostredím cez naše administrátorské rozhranie. Náš vývoj sa teda nezastavil, práve naopak. Pracujeme na zlepšovaní serverov, užívateľského rozhrania, vychytávame chyby na stránke. Jedinou zmenou prechádza naša podpora, ktorá momentálne nemá využitie, a teda sa presúva dočasne na e-mail alebo live chat. Nebude poskytovaná telefonicky ani cez Skype.

Možnosť získať server zadarmo!

Vlastníte herný portál a vedeli by ste využiť naše servery vo vašej komunite? Ponúkame vám naše herné servery bezplatne. Jedinou podmienkou je napísať nám na hi (at) onhost.eu a vybraným záujemcom poskytneme servery úplne bezplatne.

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na hi (at) onhost.eu, taktiež znova ožívame aj na Facebooku, kde nás môžete taktiež kontaktovať.

Komentáre (0)

Zatiaľ nikto nenapísal komentár k tejto novinke. Buďte prvý!