ONHOST ťa pozýva na Y-GAMES

Y-GAMES je najväčší herný turnaj na Slovensku, ktorý tento rok otvorí v poradí už piaty ročník, na ktorom sa môžeš zúčastniť aj ty :)
Herný turnaj sa uskutoční už tradične v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií v Bratislave, 16.-17. apríla 2016

ONHOST si toto podujatie nemohol nechať ujsť, je nám potešením ti oznámiť, že na turnaj poskytneme servery. Na všetko budeme osobne dohliadať priamo na turnaji.

Určite ťa potešia pripravené ceny, ktoré organizátori dali do súťaže, môžeš vyhrať finančné a vecné ceny: minimálne 100 € pre jednotlivca / 500 € pre celý tím!
Na tento turnaj sa za prvých 24 hodín od otvorenia registrácie prihlásilo viac ako 450 hráčov, čo je len mimochodom polovica celkových plánovaných kapacít. V prípade, ak sa prekročí hranica maximálnej kapacity turnaja, organizátori spustia ONLINE kvalifikáciu.
Ešte nie si zaregistrovaný? Tak sa rýchlo prihlás so svojím tímom a získaj šancu vyhrať jednu z cien :)

Medzi hlavnú zmenu patrí garancia stáleho miesta pre hráčov jednotlivých hier a navýšenie kapacít turnaja. Herné tímy a hráči tak budú mať garantované to isté herné miesto počas celého turnaja.

Navyše bol aj spustený nový, rýchly a prehľadný, registračný systém, ktorý je dostupný na stránke http://registracia.ygames.sk. Aktuálna cena registračného poplatku je 11 € na hráča. Už dnes o 20,00 sa ale cena zvýši o 3 €, takže neotáľajte a radšej sa poponáhľajte.
Lístky pre divákov sú dostupné v sieti Ticketportal. Cena lístku v predpredaji je 5 €, cena na mieste turnaja bude 7 €.

Všetky podstatné informácie, vrátane všetkých cien, môžeš nájsť v tomto prehľadom PDF súbore: Y-GAMES

Turnaj sa uskutoční 16.-17. 04. 2016 v priestoroch FIIT Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, kde ťa ONHOST srdečne pozýva.

 

O turnaji Y-Games:

Turnaj Y-Games sa uskutočňuje dvakrát do roka. Vo svojom voľnom čase ho organizujú dobrovoľníci, ktorých baví herné prostredie a snažia sa o propagáciu eSportu na Slovensku. Y-Games si dáva za cieľ vybudovať u nás komunitu združujúcu hráčov eSportu, ktorým takto poskytuje možnosť zmerať si navzájom svoje sily na najväčšom turnaji v počítačových a konzolových hrách na Slovensku.

Komentáre (0)

Zatiaľ nikto nenapísal komentár k tejto novinke. Buďte prvý!

tag #onhost on instagram