ONHOST ťa pozýva na UniCon

ONHOST ťa pozýva na prvý ročník festivalu UniCon, víkendovú akciu plnú hier, prednášok, workshopov a diskusie. Ak ťa bavia hry (koho nebavia?), rád sa o nich rozprávaš, počúvaš o nich, dozvedáš sa neustále nové informácie a chceš ďalšie získať, či podeliť sa o ne, UniCon je to prvé miesto pre teba :)

Je nám potešením zastrešovať technickú stránku tejto výnimočnej udalosti, kedy ONHOST poskytne servery a technickú podporu priamo na mieste :)

KEDY? 12. až 14. februára 2016
KDE? Trnava - V jame

UniCon

12. až 14. februára 2016 ideš do Trnavy. Do Jamy. Vyhráš nejaký ten UniCoin... Dozvieš sa plno nových vecí od ľudí, ktorí vedia, o čom hovoria. Nehovor, že by si nechcel byť profi gamer. Tu sa môžeš z prvej ruky dozvedieť, aké to je byť profi gamerom, streamovať videá na youtube a sociálnych sieťach... Možno si chalaň, ktorý rád beha po lese s mečom a oháňa sa po kamarátoch - opäť, UniCon je miesto pre teba, pretože tu sa dozvieš od profesionálov:

LARP

Čo je to LARP, ako vznikol, ako sa tvorí LARP, čo je to LARP... hovädzí burger?

HRY 

Ako funguje 3D grafika u PCčiek, ako si vybrať správnu spoločenskú hru - čo je to HearthStone?
Prídu si na svoje aj fanúšikovia Pokémonu ;)

COSPLAY

Ako sa vytvára Cosplay film? Porovnajú sa aj slovenské a zahraničné cony.

YOUTUBERI

Prídu aj youtuberi porozprávať o ich "povolaní", môžete sa tešiť napríklad na Selassie, Cheryl, Asimister či Betka.

Navyše sa môžeš tešiť na denne aj nočné turnaje o skvelé ceny, zahrať si stolové a kartové hry, pozrieť si staré aj nové herné zariadenia, a najmä, spoznať kopec super ľudí.

Komentáre (0)

Zatiaľ nikto nenapísal komentár k tejto novinke. Buďte prvý!

tag #onhost on instagram