FAQ - Najčastejšie otázky a odpovede

Máte otázky ohľadom našich služieb? Neviete si s nejakým problémom poradiť?

ONHOST je kvalitný gamehosting a webhosting. Poskytujeme všetko potrebné pre vytvorenie a spravovanie Vášho servera a portálu.
Zameriavame sa hlavne na poskytovanie herných serverov a všetkého potrebného k tomu: moduly, zálohy, banlisty, VIP systém, ale aj domény, webhosting a správu DNS.
Momentálne podporujeme tieto hry: Counter-Strike 1.6 (CS 1.6), Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Counter-Strike: Source (CS:S), Minecraft (MC), Team Fortress 2 (TF2), Left 4 Dead 2 (L4D2), Garry's Mod (GM).
V prvom rade máme v administrácii približne 400 modulov, ktoré si môžete nainštalovať pár klikmi. Samozrejme povoľujeme používateľom si nahrávať moduly aj cez FTP účet: návody môžete nájsť na našom fóre.
Sú dve možnosti, môžete si server nakonfigurovať cez objednávku a rovno ho zaplatiť. Alebo si môžete dobiť kredity cez administráciu pomocou SMS, bankového prevodu, PayPalu či CardPay.
Banlist je zoznam banov udelených na serveri. Na jednom banliste môžete mať pridaných hneď niekoľko serverov a adminov. Banlist si môžete pridať jednoducho cez našu administráciu, je zadarmo a môžete si naň napojiť aj server, ktorý nie je od nás.
Áno, banlist môžete mať u nás hneď na niekoľkých adresách (príklad: csko.eu), ale aj na vlastnej URL adrese.
Áno, svoj server môžete uverejniť na našom bezplatnom server liste ONSTATS.eu, server ani nemusí byť poskytovaný nami.
Vytvorili sme pre Vás plne automatizovanú verziu VIP systému ONVIP.eu. Nepotrebujete od nás ani server, stačí banlist. Každý má právo si na ONVIP pridať server a zarábať.
Ak ste si dobili kredit a nepridal sa Vám na účet, mohlo sa tak stať z nasledujúcich dôvodov: nedostatok prostriedkov na zrealizovanie platby, pri platbe cez SMS - deaktivovaná služba SMS PREMIUM, neukončenie platby cez platobnú bránu. Kontaktujte prosím technickú podporu.
Nedošlo k dokončeniu/potvrdeniu platby a musíme ju my potvrdiť. Kontaktujte nás teda prosím. Pokiaľ posielate peniaze cez bankový prevod, majte na vedomí, že dobitie kreditov môže trvať aj 2-3 dni.
Pri dennej fakturácii sa kredit strháva denne, v hodnote +10% oproti mesačnej fakturácii, kedy platba odíde hneď na začiatku predplateného obdobia. Pokiaľ si server zrušíte, kredit za predplatené obdobie nebude vrátený.
Každý zákazník si server prenajíma na isté obdobie (deň, mesiac a viac). Ak je stav neaktívny, znamená to, že zaplatené obdobie uplynulo a je nutné server zaplatiť na ďalšie obdobie. V prvom rade si skontrolujte, či máte na predĺženie servera dostatok kreditov. Odporúčame sa tomuto problému vyhnúť nastavením možnosti automatického predlžovania servera.
Áno, dĺžku predplatenia servera môžete hocikedy meniť, ako uznáte za vhodné.
Server môže byť neaktívny až 9 dní, potom sa vymaže. Nespoliehajte sa každopádne na poslednú chvíľu, server nebude aktívny do pol noci 9. dňa, ale do presného času deaktivácie servera.
Zobraziť viac výsledkov