ON projekty

Pod ON projekty spadajú všetky naše projekty, ktoré tvoria jedinečný zážitok vo svete gamehostingu a webhostingu.

Podľa loga je hneď jasné, že ide o náš projekt. Začať môžeme jedine s logom ONHOSTu.

ONHOST

Komplexná správa serverov, banlistov, domén, DNS, webhostingu a VIP systému, to všetko pod jednou strechou! Práve sa nachádzaš na tejto stránke, môžeš sa tu zaregistrovať, kúpiť server, doménu, webhostingový balíček. Alebo si len prečítaj, čo nové :)

ONBAN

Vynovený systém banlistov, kde si rovnako ako na ONSTATS môže do banlistu pridať server každý, nielen zakazník ONHOSTu. Vďaka ONBANu potom môžete spoľahlivo využívať aj dodatočné služby, ako ONVIP.

ONVIP

Komplexný VIP systém, nemusíte mať ani server od ONHOSTu, stačí Vám banlist na serveri a môžete sa napojiť na náš systém. Samozrejmosťou budú callbacky a jednoduchá správa používateľov. Navyše prinášame novinku, kde každý bude môcť byť sprostredkovateľom a tak si bude môcť zarobiť na servery či doménu s webhostingom.

ONSTATS

Propagácia svojho servera a portálu, najznámejšie herné aplikácie, jednoduchšia navigácia pre aktiváciu VIP, rýchle prepojenie sa do hry, viac grafických možností z vlastných server bannerov, bez nutnosti mať server u ONHOST a oveľa viac, úplne ZADARMO!

ONHOST sa vracia vo veľkom štýle a už čoskoro bude opäť najpohodlnejším hostingom široko ďaleko.

Komentáře (0)

Zatím nikdo nenapsal komentář k této novince. Buďte první!